Наша творчість
Меню сайту

Статистика

geolocalizzare le statistiche

Вітаю Вас, Приятеле/Приятелько · RSS 20.02.2020, 05:42


Щиро вітаємо Вас на сторінці нашої творчості! Для більшої зручності ми розділили наше музично-духовне надбання (репертуар) у три групи:
 
а) пісні національно-патріотичного характеру;
b) різдвяні пісні та коляди;
c) сучасні духовні пісні.
 
Пісні, які Ви знайдете у вищеподаних розділах - це лише невеличка кількість пісень з нашого репертуару і у нашому виконанні, які ми вирішили виставити на нашому сайті для загального прослуховування.
 
Щоб прослухати ту чи іншу групу наших музичних творів, наведіть будь ласка мишку на той розділ, який Вас цікавить і натисніть на нього. За лічені секунди відкриється нова сторіночка і Ви зможете насолодуватись мелодійністю та змістом наших пісень. Натомість у цьому розділі ми хочемо розповісти Вам коротенько про нашу творчість та її історію.
 
Наша творчість. Наші пісні - це прямий процес формування музично-естетичних ідеалів та духовності нашої української нації. В умовах сьогодення, коли наша нація утвердує себе у контексті світової спільноти, обов'язково потребує і зміцнення своїх музично-естетичних, національних, правових та духовних цінностей. Концепція музично-естетичного та духовного формування, яку ми вже на протязі довгих років нашої діяльності на теренах Італії впроваджуємо у наших концертах, опирається на кращі зразки української національної музичної творчості, виховує любов до народних українських традицій, до рідної землі та історії наших предків і дає можливість краще пізнати Бога та його любов до нас. Вона сприяє формуванню основних компонентів духовного світу українців, національної самосвідомості та патріотичного мислення. Сьогодні ми можемо з певністю заявити, що ця концепція відмінно впроваджується у болісному контексті українського заробітчанства і щодня приносить свої позитивні плоди.
 
Наш репертуар. Що стосується репертуару нашої вокально-інструментальної формації, то це постійний процес удосконалення за який ми взялись у далекому 1999 році. Підбирали ми його довго, адже надходив 2000 Ювілейний рік, а наших авторських пісень з цієї нагоди в нас майже не було. Робота над новими музичними творами була клопіткою і послідовною. Заслугою нашого успіху є саме українські громадяни які перебувають тут в Італії на заробітках, які щодня надихали і надихають нас на написання нових пісень, які постійно підтримували і продовжують підтримувати нас у всьому! Великим позитивом і значною допомогою було також те, що ми мали до диспозиції всі потрібні нам музичні інструменти та апаратуру, яку придбав ще колись для Колегії Владика Софрон (Мудрий), ЧСВВ, що надало нам можливості належно підготуватись до майбутніх культурно-мистецьких програм. У 2000 році, розробивши наш перший репертуар, ми почали наші регулярні репетиції. Після декількох місяців, трохи пізніше, ми, вже як гурт «Єдині», вирішили дати наш перший святковий концерт тут у Римі саме в день всесвітнього Дня Матері. З цієї нагоди ми підготувати святкову концертну програму і, 14 травня 2000 року, біля храму Св. Софії у місті Римі з благословення покійного Владики Івана (Хоми) вперше організували і започаткували святкування Дня Матері з метою пошани Матері та Ювілейного 2000 року. Це свято було справжнім торжеством для українських матерів, які не маючи нікого зі своїх рідних поруч, линули думками до своїх сімей на Україну.

На завершення цієї коротенької презентації, хочемо додати наступне: ми щиро сподіваємось, що наші пісні нададуть і Вам нових сил та позитивної енергії для розвитку та зміцнення своїх особистих музично-естетичних, національних, правових та духовних цінностей. Тож бажаємо Вам приємного прослуховування!
 
З незмінною повагою і вдячністю
Вокально-інструментальна формація «Єдині»
 

 

Copyright ВІФ Єдині © 2010-2020