Блог
Меню сайту

Статистика

geolocalizzare le statistiche

Вітаю Вас, Приятеле/Приятелько · RSS 24.08.2019, 15:20

 
5 червня 2012 р.
 
Прийнятий сьогодні Верховною Радою України в першому читанні законопроект, що гарантує використання регіональних мов на рівні з українською там, де компактно проживає не менше 10% носіїв цих мов, став виразним доказом того, що процес знищення українців і України утверджується. Спочатку режим прибрав українську музику з ефіру радіо та телебачення, потім відмінив дублювання фільмів українською, а тепер добрався і до мови. З цього приводу наш гурт висловлює свій офіційний протест проти втілення в життя антиконституційного законопроекту № 9073. ... Читати далі »
Переглядів: 1071 | Додав: ЄДИНІ

 
29 maggio 2012

Assieme a tutti i musicisti ed i cantanti italiani, dal profondo del nostro cuore, vogliamo esprimere la nostra vicinanza a tutte le persone delle zone colpite dalla terribile tragedia di questi ultimi giorni e che ancora oggi sono continuamente bersagliate dalle infinite scosse del sisma, ma soprattutto a coloro che hanno perso i loro cari... Quindi invitiamo tutti i nostri fan e i nostri amici a donare 2 euro tramite il numero di solidarietà 45500 in favore dei terremotati, perché nessuno deve sentirsi solo o abbandonato... L'unità fa forza! Grazie...

Gruppo musicale "Jedyni" - gli "Unici" band
Переглядів: 1121 | Додав: ЄДИНІ

 
Заява з приводу аналітичної записки
Національного інституту стратегічних досліджень
при Президентові України
 
Ми, Вокально-інструментальна формація "Єдині" з м. Риму, підтверджуємо широкій українській та світовій громадськості свою повну незгоду з позицією Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України щодо Світового Конгресу Українців і приєднуємось до попередньо висловленої заяви голів громадських організації українців за межами України. ... Читати далі »
Переглядів: 1293 | Додав: ЄДИНІ

 
Сутність єдності в контексті збереження української ідентичності в умовах іміґрації
 
До теми про необхідність переосмислення нами українцями в Італії сутності єдності як середника цілісності і збереження нашої ідентичності на чужині, підштовхнули нашу вокально-інструментальну формацію «Єдині» наші часті роздуми про неодноразові спроби об'єднання українців в Італії. Щирі намагання першого пасторального координатора для українців в Італії о. Василя Поточняка, а потім і голів українських товариств в Італії та Посольства України в Італії дали непоганий поштовх для осмислення цієї місії, але щось не спрацювало... Що ж стало перешкодою на шляху об'єднання?... ... Читати далі »
Переглядів: 1563 | Додав: ЄДИНІ

Українські заробітчани творять осередки культури

Заробітчани з України сьогодні компактно працюють у багатьох країнах Європи і світу. Але примітної рисою нової хвилі міграції є те, що мільйони людей не тільки виживають, заробляють, а й уже творять осередки культури на чужині - там, де знайшли свій тимчасовий прихисток. ... Читати далі »
Переглядів: 2884 | Додав: ЄДИНІ

 
11 липня 2010

Як правило, багато хто вважає, що за кордон їдуть у пошуках кращої долі та легшої копійки. Втім ті, хто так вважaє, часто не замислюються над катастрофічними масштабами заробітчанської міграції, яких вона досягла за останні 12 років та над її болючими наслідками для самого ж українського суспільства. Адже, за неофіційними даними, на заробітках за кордоном перебувають 7 (сім) мільйонів громадян України. Це може бути населенням невеликої держави. ... Читати далі »
Переглядів: 1906 | Додав: ЄДИНІ

 
23 maggio 2010
 
Il gruppo musicale "Jedyni" è stato fondato da noi a Roma nell'anno 1999. L'idea di fondare il nostro gruppo è nata da un concreto bisogno di promuovere la coesione e l'unità degli ucraini in Italia per il loro sostegno morale e spirituale nonché per lo sviluppo delle tradizioni ucraine all'estero. ... Читати далі »
Переглядів: 1872 | Додав: ЄДИНІ

14 травня 2010
 
..."і 10 років, як єдина мить,
злетіли без повернення в блакить"...
 
 
Навіть не віриться, що від 14.05.2000 року вже минуло 10 років. 10 років від того дня, коли наша вокально-інструментальна формація "Єдині" вперше на римській землі виступила зі своїм першим концертом на Свято Матері... Згадуючи про той історичний день, наші серця сповнюються сьогодні багатьма позитивними емоціями, радістю, хвилюванням та гордістю. ... Читати далі »
Переглядів: 1430 | Додав: ЄДИНІ

 

Copyright ВІФ Єдині © 2010-2019