Новини
Меню сайту

Категорії розділу
Різне [55]
Особисті матеріали [15]

Статистика

geolocalizzare le statistiche

Вітаю Вас, Приятеле/Приятелько · RSS 23.10.2018, 04:32

Головна » Статті » Особисті матеріали

День Соборності України повинен стати преамбулою до змін в державі
 
Сьогодні українці цілого світу відзначають 95-ту річницю проголошення Четвертим Універсалом Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки та 94-ту річницю з нагоди укладення Акту Злуки між УНР та ЗУНР. Ця дата, безперечно, має для нас величезне значення. Адже тоді, в 1918-1919 рр. ми не лише на весь Світ показали, що ми є окремою нацією, що виборює власну державність, але й довели споконвічне прагнення до єдності всіх гілок українського народу. Проголошення ІV Універсалу та Акт Злуки поклали початок традиціям українського державотворення в Новітню добу.
 
Цю новітню добу саме ми, українці, сьогодні як ніколи, повинні втілити в життя подавши брат братові руку єдності та довести світовій спільноті наше спільне бачення історичного минулого і майбутнього України cаме у ЄДНОСТІ як незалежної, європейської, соборної держави.
 
Українське суспільство разом з проукраїнськими політичними силами повинні спрямувати свою відданість курсу на подолання політичних, міжрегіональних та міжконфесійних розбіжностей в країні і засвідчити не на словах, а на ділі, що одним з прагнень українців є утвердитись повноправним членом спільноти європейських народів.
 
Ми переконані, що переважна більшість українців підтримують саме європейський курс розвитку України. Ми єдині в нашому прагненні жити за європейськими стандартами - і на Сході, і на Заході, і в Центрі, на Півночі та Півдні України і навіть - за кордоном! Тому наслідуючи слова гімну України: "душу й тіло ми положим за нашу свободу" ми повинні жити цими словами і бути готовими всякчас навіть до повстання, якщо на це буде потреба, щоб захистити незалежність і суверенність нашої держави від зазіхань чинного уряду - втягти Україну у Євразійський Союз - екс СРСР. Нам, усім разом, ще потрібно багато чого зробити, щоб Україна стала сильною єдиною державою!
 
Пам’ятаймо, що жертва борців за волю України зобов’язує і нас сьогодні бути гідними продовжувачами традицій державності і докладати постійних зусиль для зміцнення єдності української нації, збереження духу солідарності та братерства між українцями, що мешкають в Україні і за кордоном.
 
Тому нехай це свято принесе кожному з нас мир, гармонію і душевну радість. Нехай думка про Україну кріпить нас в житті, а День Соборності - нехай поглиблює наше почуття відповідальності за майбутнє України і об'єднує всіх нас українців у нашій спільній праці заради свободи та незалежності нашої європейської України!
 
Категорія: Особисті матеріали | Додав: ЄДИНІ (22.01.2013)
Переглядів: 711 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

 

Copyright ВІФ Єдині © 2010-2018